| dolllhouse a întrebat:

Am o pisicuta si e rea. Ma puteti ajuta cu niste sfaturi cum sa o fac mai cuminte? Va rog.

Daca credeti ca va ajuta si varsta... o am de la 1 luna si ceva iar acum are 3 luni ( fara 1 saptamana )winking

9 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Mangai-o. Da-i de mancare. Alint-o.
Si eu am un motan de 1 an si era rau si asa am facut si eu. big grin

| dolllhouse explică (pentru DarkBlood32):

Nu suporta sa o mangai, nu vrea sa o alint si normal ca ii dam de mancare

| DarkBlood32 a răspuns (pentru dolllhouse):

Poate o ai noua, adica nu o ai de mult timp. Cu timpul se va obisnui. Te zgarie? Roade mobila?

| dolllhouse explică (pentru DarkBlood32):

Ma zgazie dar nu roade mobila.

| vlad89c a răspuns:

Varsta conteazalaughing Toate pisicile sunt asa cand sunt mici, iar pisica ta nu e rea, se joaca doar, la fel e si amea, si toate de varsta asta.
Nu ai ce sa ii faci, joaca-te cu ea pana e mica, si asteapta sa creasca.

| MaddSkillz a răspuns:

Dai smecta!laughing

| Mishis a răspuns:

Pai e inca pui asa sunt ei cand sunt mici. Poti sa o atentionezi cand face lucruri chiar rele gen ii dai cu palma dar nu tare sau peste labute.

| AlexAndrei1981 a răspuns:

Intra pe site-ul http://animaledecompanie.tk/

si te vom ajuta