| gabitza_cool a întrebat:

Am o problema! As vrea foarte mult un caine, dar parintii numi permit! Ce sa fac? Va rog ajutati-ma!

8 răspunsuri:
| LoLo_9163 a răspuns:

Iati ceva mai mic cum ar fi un perus sau un canar. O sa vezi ca sunt foarte buni, la fel ca un cainewinking. Spun din experienta!

| Nik a răspuns:

Iti zic un sfat du-te la magazin cu niste bani cumpara un caine foarte mic si frumos si apoi aratal parintilor... o sa te lase sa il pastrezi sigur, stiu din propria experienta

| belutzaa a răspuns:

In cazul asta nu ai ce sa faci. Daca ai bunici care locuiesc la tara, poti tine acolo un caine de care sa ai grija, sa fie catelusul tau. Insa, daca nu ai bunici la tara, achizitioneaza-ti un hamster, sau un porcusor de guineea, un papagal, ceva ce poti tine in casa si iti permit si parintii.

| Creatza_4434 a răspuns:

Si eu am fost in situatia ta.Si acum 10 ani, m-am imbolnavit de varsat de vant.Trebuia sa stau toata ziua in casa, nu aveam voie sa ies nici macar pe geam.Mamei mele i s-a facut ``mila`` de mine ca stateam toata ziua in casa si mi-a adus un catel pe care il am si in ziua de azi doar ca e foarte batranhappy.

| BeetleJuice a răspuns:

Spunele ca viata ta va fi mai implinita daca iti vor lua un caine si ca o sa le multumesti in fiecare zi de atunci in colo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pisica un peste un papagal

| iuliki a răspuns:

Iti dau e unu pe gratis e de rasa bichon... o luna jumate fara vaccinuri facute

| iuliki a răspuns:

Detali la pink_girL_iuli@yahoo.com