| ElyElyna a întrebat:

Am o problema cu hamsterul meu de cateva zile am observat ca evita sa mearga cu piciorul stang, iar apoi am observat cauza : avea o rana nu stiu din ce cauza langa pulpita piciorului; ma puteti sfatui ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Locaa a răspuns:

Dul la veterinar el va sti cum sa. l ingrijeasca si hamsterul tau se va simti mult mai binewinking

8 răspunsuri:
| tibidarkman a răspuns:

Cred ca cel mai potrivit lucru ar fi sa te duci cu el la un veterinar. Bafta si insanatosire grabnica

| Jonathan a răspuns:

Du-l la veterinar, pana atunci incearca sa ii pui un bandaj si incearca sa il faci sa nu mai faca efort.Cred ca veterinarul te v-a pune sa ii dai cu unguent

Succes si sper sa se insanatoseasca!

| alexutza_9130 a răspuns:

Du-te cu el la veterinar! succes!

| e m i l y a răspuns:

Veterinar.

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Sigur are mare nevoie de un veterinar... du-te cu el acolo

| ElyElyna explică:

Multumesc pentru sfaturi, am fost cu el la veterinar dar din pacate cum sunt "unii" mi-a spus sa-i dau cu un unguent si ii va trece, iar la sfarsit mi-a spus sa nu mai trec la veterinar cu un "soarece" care are perioada scurta de viata...

| Locaa a răspuns:

Ms pentru funditalove struck si. mi pare rau de raspunsul veterinaruluisadom crudlaughingdaca ar fi el in locul hamsterelului.nu ar mai zice asa

| ElyElyna explică:

I-am dat hamsterului meu pana la urma cu un unguent foarte bun si se reface foarte bine, ba chiar incepe sa mearga mult mai bine...