| smilygirl123 a întrebat:

Am observat ca hamsterul meu are un ochi rosu. ce inseamna asta? imi pyteti da un sfat?

Răspuns Câştigător
| BeatriceNagy a răspuns:

Incearca sa ii cureti des ochiul pentru ca poate fi o bacterie sau inceput de conjunctivita. Daca nu ii trece, atunci ar fi cazul sa il duci la un veterinar, pentru ca s-ar putea agrava.

| smilygirl123 explică (pentru BeatriceNagy):

Cu ce as putea sa i curat ochiul?

| smilygirl123 explică (pentru BeatriceNagy):

Cu ce sa il curat?

5 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Ar putea fi o infectie bacteriana sau un inceput de conjunctivita! Incearca sa il cureti des la ochi si du-l la un veterinar!

| meandme77 a răspuns:

Du te cu el la jn veterinar...sau poate e fumat maa, ai grija pe unde iti lasi joint-urile data viitoare...

| Rotaru_Elena_1998 a răspuns:

Hmm poate ca a racit big grin