| Lovelyx3Friendly a întrebat:

Am sanse sa castig cu un caine Poodle de 1, 4 ani fara pedigree C. A. C. I. B. Latino Dog Show Bucuresti din 17 septembrie 2011? O sa vreau sa particip la Junior Class si la Junior Handler. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| LoveNiki a răspuns:

E un concurs care poate primit pedigree tin B :-p
Sanse nu stiu ce sa zic big grin daca e bine dresaj, socializat, cel mai,, tare " Da si daca nu are aceste calitati NU...

7 răspunsuri:
| DoamnaGărgă a răspuns:

Catelul acesta este deja luat laughing
daca ma intelegi c vreau sa spun oh go on

nu cred ca ai vreo sansawinking

| Alex66 a răspuns:

Desigur ai sanse daca cainele e dresatbig grin

| smile20000 a răspuns:

Nu poti! tresa iti faci pedigree altfel nu te poti inscrie! am incercat cu un chow chow fara pedigree si nu mo acceptat

| hardy1 a răspuns:

De castigat nu cred ca poti fara pedigree dar merita incercat si din cate am inteles concursurile astea sunt aranjate
daca mergi la 3 concururi poti primi pedigree

| ioana100 a răspuns:

Nu inteleg,daca castiga cineva acest concurs primeste pedigree? eu stiu ca pedigreeul este altceva(un act in care sunt trecuti parinti,bunici etc),se poate castiga la un concurs? explicati-mi si mie va rog, sunt curioasabig grin
are 1, 4 ani si il inscri la juniori? nu stiu ce sa zic, mult succes!

| DoamnaGărgă a răspuns:

Vroiam sa zic, ca nu merita.
Punct.winking

| LoveNiki a răspuns:

Daca parintii au pedigree si puiul nu are, prin concurs se poate castiga pedigree`ul de tip B tongue