| maraoke a întrebat:

Am si eu aceeasi problema va rog ajutati-ma. Am instalat sims 2 si vreau sa-mi pun si expansion, le am pe toate dar cand se termina de instalat apare o fereastra si scrie "This product will now ensure that your existing installation is up to date" si dau ok si imi da eroare "Error during update installation" si dupa aia "The update process did not complete successfully. Installation will now terminate" si se dezinstaleaza. Asa imi face cu oricare incerc. Stie cineva ce pot sa fac sa-mi mearga?

1 răspuns:
| bella123bella a răspuns:

Eu nu stiu daca vrei sa incerci mai bine fa ca mine iti ei alt calculator si gata