| DavdNexus a întrebat:

Am si eu un caine American Bully si de cand l-am luat nu a latrat nuci macar o data
Cum l-as putea face sa latre?

Răspuns Câştigător
| aizen0567 a răspuns:

S-ar putea sa fie o problema medicala, ai încercat sa l faci sa latre enervându-l, jucandu te cu el comunicând, sa l pui sa asculte sunete cu alți câini cum latră? chiar poate sa l pui într o situație în care alt câine sa latre la el?

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Latră tu la el primul și ai să vezi că îți va răspunde.

| aizen0567 a răspuns:

Câte luni are?

| DavdNexus explică (pentru aizen0567):

Un an si jumatate

| DavdNexus explică (pentru aizen0567):

Nu,dar voi incerca
Multumesc

| aizen0567 a răspuns (pentru DavdNexus):

S-ar putea sa fie o problema medicala, ai încercat sa l faci sa latre enervându-l, jucandu te cu el comunicând, sa l pui sa asculte sunete cu alți câini cum latră? chiar poate sa l pui într o situație în care alt câine sa latre la el?