| stoicu a întrebat:

Am si o intrebare vreau sa stiu ce are pisica de aproape 1 an mananca doar daca ii dau eu in gura ce are o cheama Pucy si tin foarte mult la ea imi puteti da si mie niste raspunsuri va rog multumesc

2 răspunsuri:
| joane a răspuns:

Ai consultat vreun medic veterinar? pentru ca s-ar putea sa fie o prb medicala si cu cat mai repede sti cu atat mai repede o pori ajuta
:*

| AdeElLl a răspuns:

Ori e bolnava are ceva ori ai invatat-o sa ii dai de mancare tu si nu se mai poate dezvata.