| FataCurioasa a întrebat:

Am trimis-o pe domnisoara mea in vacanta din greseala pe lady popular!
Exista vreo cale sa oscot fara sa cheltui diamante?
fac orice!
Mai ales ca sunt si lucrurile alea zilnice pe care trebuie sa le obtii apasand obtine pe ele in fiecare dimineata!
Nu le primesc automat nu?

1 răspuns:
| xJuliusx a răspuns:

Domnisoara ta, daca a plecat in vacanta nu mai este virginalaughing) Deci: Doua prietene virgine isi povesteau tot ce faceau. Una dintre ele pleaca intr-o excursie si se intoarce ne-mai-virgina. Cealalta o intreaba:
- Cum e? Povesteste-mi!
- Prima data este oribil, doare de nu-ti imaginezi; dar apoi e nemaipomenit!
Prietena sa, intrigata, intreaba:
- Cam cum doare? Ca durerea de cap, de stomac?
- Nuuuu!
- Atunci cum? Ca durerea de spate, de masea, de urechi?
- Da! E ca durerea de masea!
- De ce ca durerea de masea?
- Pentru ca te doare, dar nu vrei sa ti-o scoata!