| alexliviu873 a întrebat:

Am un Bichon Havanese de 1 luna si 3 sapt si i am facut un loc special in casa numai al lui si cand e inchis face pe pledul lui nevoile dar cand ii dau drumu face in toata casa... Cum il pot invata sa faca numai acolo mereu?

1 răspuns:
| 13212003 a răspuns:

Pai,eu asa am facut. Deci, cand mai face prin toata casa ii iei,, pledul,, si il imbibi in urina iar de treaba mare o ti putin pe,, pled,, dupa o arunci, cand mai face prin casa il certi dar niciodata sa nu il bati, iar cand face pe,, pled,, il compensenzi cu ceva si il feliciti.