| Hosth_Cristi_1998 a întrebat:

Am un boxer de 3 Ani. Ieri, s-a luat la bataie cu un maidanez. Maidanezu' l-a muscat de bot. Acum, botul intr-o parte este umflat. Ce ma sfatuiti sa fac.

2 răspunsuri:
| Snurpy a răspuns:

Trebuie sa il duci la veterinar, s-ar putea ca maidanezul sa aiba vreo boala si sa-l afecteze si pe cainele tau.

| SofMaria a răspuns:

Trebuie imediat sa-l duci la veterinar deoarece rana se poate infecta si daca nu e dezinfectat repede s-ar putea sa trebuiasca sa faca operatie. Nu se stie ce boli sau microbi avea acel maidanez.