| OanaSi a întrebat:

Am un caine ciobanesc metis care va ajunge foarte mare si latos.E baiat. Sugestii de nume, va rog!

Răspuns Câştigător
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut!
Cateva idei: Bubble, Ford, Zeus, Ike, MrBig, Donut.
Ai putea de asemnea sa ii dai un nume amuzant omenesc, de exemplu Vasile. Asta il va face mai simpatic.
Ce mai poti sa faci e sa il numesti dupa "personalitatea'' lui. Adica daca e somnoros, pune-i Sleepy, daca e hiperacitv sau vesnic agitat, pune-i ceva amuzant ca Actimel.

2 răspunsuri:
| Anne_Cristina_1993 a răspuns:

Eu am numai un exemplu... Rex...

| คlєxヅ a răspuns:

Bursuc,Pufosu,Barosanu,Rex,Tomas,Don,Ford (cum a zis MouSSEauChoColat)
Jack, Latosu, Tod.