| Luca2608 a întrebat:

Am un caine pichinez de 15 ani, si de 2 zile incontinuu tot latra ca si cum ar plange si se freaca de cimentul din curte, am intrebat cativa prieteni si mi au spus ca:"isi cauta moarta", adica ca si cum ar fi pe moarte, ma puteti ajuta cu sfaturi ce sa fac sau de ce face asa.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Du l la veterinar o fi constipat, te iei dupa toti prietenii tai care vorbesc prostii, ei sunt doctori?

| mihai69 a răspuns:

Tu dacă ești bolnav te duci la babe sau la doctor?!?
Mergi cu el la veterinar!

| gabicoo a răspuns:

Mergi cu el la veterinar.

| TimberWolf a răspuns:

Du-l ba frate la veterinar, ce sa facem noi, incantatie?

| Dragobeta a răspuns:

Intreaba VETERINARUL, nu "prietenii" care dau raspunsuri idioate.

| Lubeniță38900 a răspuns:

Neapărat un vaccin făcut și 1 pastila de parazitare pentru viermi, căpușe