| Guzel_Sara_1991 a întrebat:

Am un catel foarte frumos, are cam 1 an si un pic,e maroniu cu o pata alba pe piept. Caut pe cineva care sa aiba foarte foarte multa grija de el, sa il iubeasca. Daca sunteti interesati, lsati aici va rog o adresa de e-mail si va voi contacta cu prima ocazie. Sper sa nu lasati comentarii rautacioase. De asemenea, cand veti lasa adresa de e-mail va voi adauga si va voi arata diferite poze. Multumesc!

7 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

E pacat ca vrei sa il dai. Nu as renunta la catelul meu pentru nimic. Daca m-as muta din tara tot as lua-o cu mine.

| Seby90 a răspuns:

Da ce s-a intamplat? Nu mai poti avea grija e el? :/ pacat sad

| Guzel_Sara_1991 explică (pentru Seby90):

E complicat. crying Stiu. si mie imi pare foarte rau.Da.mi o adresa de e-mail si iti povestescwinking Poate te mai gandesti.

| Guzel_Sara_1991 explică (pentru Seby90):

Eii. e coplicat. crying

| PiTbuLuL a răspuns:

Complicat complicat te-ai saturat de el spune-o si gata nimeni nu iti are treabahappy

| ioanax2004 a răspuns:

Nu pot sa il iau dar as vrea date si poze.
Adresa de meil este:ioana. m2004@gmail.com

| ioanax2004 a răspuns (pentru ioanax2004):

Fara pauza intre. si m