| dragster a întrebat:

Am un catel huskey de 4 luni...la cat timp ar fi indicat sa il duc la dresat? stie cineva un pret aproximativ? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Samarra a răspuns:

Indicat e sa-l dai la 3 luni dar si acum este foarte bine. Preturile depind de dresori. In orice caz nu depasesc 2000 de lei. Bafta si sa ai grija de el!

3 răspunsuri:
| quake a răspuns:

Dresajul il incepi la 5 6 luni si costa 1200 ron pe luna? primesc fundita va rog?

| jordan210cm a răspuns:

Cu cat mai repede cu atat mai bine, pretul cred ca ar fi undeva intre 10-20 euro pe sedinta!

| AuraBuc a răspuns:

Orice caine se maturizeaza la 9 luni.Pana atunci nu o sa vrea decat sa se joace. Poti incerca si tu niste comenzi acasa, asa ve-ti crea o legatura stransa.