| DoDo a întrebat:

Am un catel mic are urechile in forma,, v,, este mic si blanos felul lui este un caine rau adica are o luna si ceva si deja latra si musca oameni mai mult ii latra isi arata dintii la ei are labutele maricele stiti cumva ce rasa este? spuneti-mi daca stiti please! funda!

Răspuns Câştigător
| Sweet00gum a răspuns:

Puteai pune o poza...happy ne dadeam seama mai usor... daca e de rasa ar putea fi un ciobanesc mioritc, caucazian, de bucovina.habar nu am

6 răspunsuri:
| DoDo explică:

Mentionez ca este mic esgte puiut iubit este foarte mult ingrijit problema esteca pe strada l-am gasit era mic plangeacand era tinut in brte acum este maricel este la bunici este hranit zilnic are afectiune multa dar el latra si isi arata dinti are multa multa blana coada mica ca a ursului este educat dar nu stiu este o rasa asa de rea ca pitbull sau buldog asi zice ca este un ciobanesc deoarece labutele le are mari!

| DoDo explică:

Nu e; este mic

| Sweet00gum a răspuns:

Nu e ala din poza de la profilul tau?

| Buggy a răspuns:

Nu stiu ce rasa e dar trebuie sa-i arati iubire si mai ales de toate ca tu esti sefa.Am auzit cazuri in care s-au facut rai fiindca nu au fost iubiti.Chiar daca tu il iubesti deja arata-i mai mult.

| BlueSummer a răspuns:

Cel mai probabil este sa fie un puiut de lup, dar du-te la un medic vet pentru. ca el s-ar putea sa iti spuna cu exactitate ce rasa este. Poate ca ar trebui sa ii arati mai multa iubire, sa fii mai atenta cu el si sa-i spui NU atunci cand isi arata dintii si latra. Trebuie educat, dar si iubit ca sa inteleaga ce are voie sa faca si ce nu.

Mult noroc!

| Darias16 a răspuns:

Ce culoare are? Daca e inchis la culoare si nu e cret s-ar putea sa fie sorecar sau caine de curte daca e cret s-ar putea sa fie ceobanesc.