| AnonimusGirl a întrebat:

Am un motan in jur de 2 luni care de fiecare data cand ma vede pe mine sau pe altcineva incepe sa muste si sa zgarie...asta e felul lui de a se juca dar chiar nu stiu ce sa mai fac sa il invat ca nu trebuie sa muste. Are destula forta si l-am mai batut atunci cand musca. Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Se joaca.Stai linistita! E mic! asa facea si pisoiul meu cand avea 2 luni. happy

| AnonimusGirl explică:

Il am de 4 saptamani fix si de atunci l-am tot tinut in brate si am stat zilnic cu el... eu zic ca ma cunoaste

| DiannaSj a răspuns:

Nu măi. Nu are cum sa se joace daca musca si zgarie. Trebuie sa se invete cu tine. Are 2 luni cum ai vrea sa fie altfel? E mic si nu prea te cunoste. Asteapta si o sa se invete cu tine.happy