| Leonard97 a întrebat:

Am un papagal de vreo 4 ani.E amorez si nu stiu ce jucarie sa-i pun.I-am pus : OGLINDA, bete de PLASTIC, crengi de LEMN, CLOPOTELE, CASUTA MINGIUTE. Ce sa-i mai pun?

Răspuns Câştigător
| Titanos a răspuns:

Sa nu-i cumperi femela, va sta cu ea si te va parasi. Jucariile nu tin companie. Scoatel foarte des afara si stai cu el e singura solutie.

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Daca e amorez si e singur i-ar trebui o tovarasa;) daca nu vrei sa-i cumperi o femela, exista si din plastic http://www.shopmania.ro/......-26820146, o sa vorbeasca amorezu cu ea mult si bine :))