| Madalinutza25 a întrebat:

Am un pui de labrador, momentan il tin in casa, ca e mic (2 luni)... La ce varsta pot sa il scot afara? E ok daca il scot "la cusca" cum se face cald? Si daca are cineva Labrador matur, il tine cumva iarna afara? Multumesc de raspuns!

5 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Scoate-l cand da caldura.Matur fiind rezista.

Răspuns utilizator avertizat
| Criss_6264 a răspuns:

Nu il tine iarna. da-l afara cand se face mai cald!

| Robert_3588 a răspuns:

Salut. Da il poti scoate afara cand e cald, si dupa ce se maturizeaza il poti tine si iarna afara, rezista. Te asigur.Eu am un pui de caniche ce il tin in casa, dar cum da caldura afara cu el.Bafta