| miley123 a întrebat:

Am un talent si as vrea sal descopere lumea sadevin vedeta cum fac? fundita :* :X!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un prieten el canta hip-hop si a descarcat un program de facut negative a scris niste versuri si-a inregistrat vocea s-a dus la magazin a luat un CD si a vandut prin sc si a pus pe you tube muzica apoi pe facebook si tot asa prin prieteni am zis de el mai departe si acum are niste concerte deci incearca si tu.

5 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Inscriete la romanii au talent, pune filmulete pe diferite site-uri si vezi ce zice lumea

| mihai567 a răspuns:

Pai puteai sa mergi la "Romanii au talent" ...acum sunt gata preselectiile. Depinde ce talent ai.fa`ti reclama pe net.

| Master1ro a răspuns:

Te duci la emisiunea Romanii au talent.

| aly a răspuns:

Du-te la romanii au talent sau pune in filmulet cu tine pe you tube.

| cryssa a răspuns:

Nu faci absolut nimic