| anonim_4396 a întrebat:

Am un Yorkshire Terrier Toy de 2 saptamani si nu stiu ce nume sa ii pun. Vreau niste ideI si va rog sa nu imi dati site-uri unde sa ma uit pentru ca deja am facut asta, le-am citit si recitit pe toate. Eu ma gandeam la Silver pentru ca atunci cand o sa fie mare va avea culoarea asta: h&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=WFGUUpauOITOygPrrYGgDQ&ved=0 CDcQsAQ&biw=1366&bih=644#q=yorkshire+terrier+toy+silver& tbm=isch&facrc=_&imgdii=_&imgrc=BJ3u5g06Ur20_M%253A%3B1N B-ta_wsve2YM%3Bhttp%253A%252F%252Fcdn-...B450%3B324
Dar unele persoane imi soun ca e nume de fata. FUNDA!

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

2 saptamani? i-au dat ochii?

| anonim_4396 explică (pentru JohnnyBi):

El are 3 luni. Eu il am pe el de 2 saptamani.

| JohnnyBi a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu mi-am numit cainii dupa rasa (provenienta) si dupa caracter. asa am 3 caucazieni: natasa, ulma (caine rusesc, nume rusesc) si rasko (scurt de la raskapur) ca e tigan. caracter de tigan (fura de la alti caini, posesiv, certaret, nu imoparte nimic, chiar daca nu are nevoie). depinde de cum arata animalul, de caracterul sau...nu le pun nume predestinate.

| Lykan a răspuns:

Silver nu e nume de fata e un nume universal si foarte frumos dacatie iti place ce conteaza ce le pasa altora