| AllmaGirl a întrebat:

Am vazut ca multi cer aici pareri despre animalele lor, asa ca intreb si eu: Va plac porcusoarele mele de guineea? Dar pareri sincere :). Am scris numele sub fiecare poza.
http://s1158.photobucket.com/albums/p610/FooAllma/My%20g irls/

[P.S.]::Mika si Milly sunt rase cu par lung, dar sunt tunse, dar le voi lasa parul lung :)

9 răspunsuri:
| AllmaGirl explică:

Oops...Scuzati-ma, acum am rezolvat

| positivity a răspuns:

Nu merge să văd pozele.
Dar, îmi plac porcușorii de guineea.

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu se vad imaginile.

| oty2001 a răspuns:

Nu pot vedea pozele dar porcusorii de guineea sunt draguti

| maryo238 a răspuns:

Sunt foarte frumoase! am avut si eu un mascul vreo 4 ani. sa ai grija de ele! :*

| AllmaGirl explică (pentru maryo238):

Am, am, altfel nu ar fi asa grasune si voioase laughing. Si multumimhappy

| Elizeee a răspuns:

Sunt atat de dragalase! Sunt sigura ca au o viata frumoasa si ca iti dai silinta sa le ingrijesti.Eu sunt incepatoare in a creste un animal, dar eu am un hamster pitic tare dragalas pe nume Peter.

| AllmaGirl explică (pentru Elizeee):

Multumim!happy Sa iti traiasca piticania si sa fie fericita!

| Elizeee a răspuns (pentru AllmaGirl):

Multumesc!