Întrebare recomandată | CosminGanea231 a întrebat:

Ar trebui sa dai oase de peste la pisici?

Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Nu ar trebui

1. Oasele de pește (și nu doar de pește) sunt foarte ascuțite și le pot performa stomacul

2. Peștele în general e bogat în fosfor și le poate cauza probleme la rinichi

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sub nicio forma

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu, le pot face rau.

| gabicoo a răspuns:

Tu ai mânca doar oase. Nu suport pisicile dar nici să-ți bați joc de ele nu sunt de acord.

| ReddY25 a răspuns:

Nu,în nici un caz!

| LisaJulie a răspuns:

Nu prea! Cel mai bine pentru pisici e laptele și Whiskas

| Cipi1212 a răspuns:

Pisicilor le plac oasele de pește.

| eliancodrut a răspuns:

Nu se intampla nimic. Pisica este singurul animal care poate manca si peste cu oase.

| MiHaellaCezarina a răspuns:

Iubitul meu a avut multe multe pisici la viata lui si le dadea mereu oase de peste si n-au patit nimic, dar depinde si de ce pisica ai adica de rasa