| Andreea201329cu a întrebat:

Are ceva daca imi spal pisica cu sampon de om?

Răspuns Câştigător
| ioana748 a răspuns:

Mai bine cu sapun sau sampon de bebelus.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Preferabil sampon spcial de animalute sau de bebelusi umani, dar nu sampon pentru aomeni, ca este foarte dur pentru pielea pisicii si poate produce iritatii.

| dullcat a răspuns:

Daca nu esti destul de responsabila astfel incat sa iei produsele destinate pisicii, atunci eu te rog sa dai pisica spre adoptie.

| gabicoo a răspuns:

Nu are nimic. Pisica este mamifer - la fel ca noi oamenii.

| TimberWolf a răspuns (pentru gabicoo):

Ph-ul pielii pisicii e diferit fata de al omului, va face matreata sau se va irita.

| ReddY25 a răspuns:

Nu cred

| TimberWolf a răspuns:

Face matreata de om.

| LisaJulie a răspuns:

Nu! Totuși încearcă sa citești ce scrie pe șampon înainte și sa te asiguri ca este dăunător pentru par

| Anonim19372515 a răspuns:

Spala fara grija, eu le spal pe ale mele cu gel de duslaughing)

| DnIon a răspuns:

Se transforma

| gabicoo a răspuns (pentru DnIon):

În ce? În Dragușanca?

| DnIon a răspuns (pentru gabicoo):

In Delia