| mardeamor a întrebat:

Are cineva de vanzare pui de chihuahua mai ieftin? mersi frumos

2 răspunsuri:
| emil a răspuns:

Nu stiu deastea laughing

| GaleaMarius a răspuns:

A, inca un mic detaliu inainte sa trecem la partea urmatoare. Pretul. Un pui de Chihuahua costa intre 300 si 1000 de euro, niciodata mai putin. Pentru 200-250 de euro (sau mai putin) vei obtine, in cel mai fericit caz, o corcitura de Chihuahua cu pechinez sau cine stie ce alta surpriza. Un Chihuahua obisnuit este 350 de euro, in timp ce pentru 800 de euro sau mai mult primesti un caine cu Pedigree (cu parinti campioni), sau unul pentru expozitii si concursuri.

citeste mai mult aici:http://catelul-meu-perfect.blogspot.com/2008/04/chihuahua-inceputul.html

Deci, concluzia, cu cat mai ieftin, cu atat mai prost