| Robert1st321 a întrebat:

Are cineva idee ce se întâmplă daca un câine de sex masculin are o sora și o coțăie și rămâne gravida? Când naște, puii ies normal sau cu probleme? Adică sunt frate-sora.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un risc sa iasa cu probleme dar este un risc destul de mic, cu atat mai mult cu cat astfel de situatii sunt destul de intalnite la caini, si alte animale.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Exista riscul sa se nasca si pui cu anomalii fizice sau psihice, chiar sa moara.
Dar, de ce nu castrati cainii?