| vRemi a întrebat:

As dori sa colectionez ceva, insa nu stiu ce (sa fie ceva de barbati), vreau sa nu implice costuri, si sa fie relativ micut.

Sa fie ceva normal nu ca altii care ii aud ca ar colectiona servetele

6 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu exista colectie care sa nu implice costuri. Alege si tu ce iti place. Eu colectionez: monede, timbre, bancnote, carti postale, jocuri, cutii de chibrituri, carti etc. happy

| raresandrey a răspuns:

Incearca cu monede, timbre, masinute de colectie...

| MyMattyB a răspuns:

Păi dacă vrei chestii de bărbați, poți colecționa monede, dopuri de la sticle de bere, mașini de colecție, etc.
Sper că te-am ajutat! :-D

| Valentin_Valy_1996_7gwz a răspuns:

Eu am auzit ca se colectioneaza si motanei. un matan, doi motanei si asa mai departe. ai putea colectiona si tu masinuti de jucarie spre exemplu.

| iulia16 a răspuns:

Ambalaje de la guma de mestecat laughing

| georgianafrancesca a răspuns:

Timbre