| Turbatumarius a întrebat:

As dori sa cumpar un caine husky, cu pedigree sau fara, sa fie mic 8-16 saptamani, nu conteaza daca e baiat sau fata, sa aiba ochii albastri si sa fi de culoare alb sau alb cu negru, ma puteti contacta la idiul adrian_marius25 sau la numarul de telefon 0731378104, de preferinta as dori sa fiti din prahova sau din bucuresti!

1 răspuns:
| a1doru a răspuns:

Sfatul meu este sa ai rabdare si sa-ti iei un pui fatat in primavara.nu iti mai dau detalii de ce spun asta, pentru ca mi-e lene sa tastez rolling on the floor