| blackflute59 a întrebat:

As dori sa stiu ce balti de pescuit sunt deschise in perioada de prohibitie, pe langa Bucuresti ( maxim 100km). Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| mateiesteovaca a răspuns:

Balta Cociovaliste - Moara Vlasiei, 35 km de la Bucuresti
CU PLATA

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cam toate baltile private care aduc peste din alta parte doar pentru pescuit!

| dika69 a răspuns:

Da, este una la 15 km de Bucuresti, pe dn 2 pana la primaria Afumati, si faci pe prima la dreapta, mai mergi 3-4 km, dupa ce se termina casele sunt 3 drumuri pe partea stanga, pe oricare poti intra, toate duc la balta. balta se numeste Boltasu