| andre923 a întrebat:

As vrea sa cumpar un bichon maltese s, imi doresc de prea mult timp va rog raspundeti, da-ti un id de mess

Ooo...si inca ceva...sa fie pana in 100-150 euro!

Astept raspunsuri cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| Iuliia_6271 a răspuns:

Scumpa, eu te sfatui sa nu-ti iei bichon happy. prietena mea si-a luat de curand unul de la vecina mea care un mascul si era cuminte. si de cand l-a vandut s-a facut f rau. [ sa dai funda] pls

2 răspunsuri:
| KissStarDee a răspuns:

Nu e adv, nu are nimic daca iti iei bichon, daca vrei sa stii cate ceva despre ei(eu am unul)cauta-ma la id:fly_me_life@yahoo.com,ma pricep la toate categoriile de animale!

| pissy1plus9 a răspuns:

Am eu bichon maltez o fetita de 1anisor nu mai pot sa o tin ca nu am timp de ea daca te intereseaza id pisssy dar sa specifici ca esti tu sunt din buc