| rrrrares33 a întrebat:

As vrea sa incep sa-mi creez un hobii vara asta dar nu am nici cea mai vaga idee ce sa fac si ce as putea incerca...
Ps: am 14 ani

3 răspunsuri:
| Lupusor_Florin_Adrian_1998 a răspuns:

Pescuitul
Plimbarile cu bicicleta [ cu prietenii ]
dat cu sketeru'
innotul
iti mai zic si altele, add : bluer_raii

| Zacase a răspuns:

Colectioneaza poze amuzante, la ce vezi prin comentarii pe Facebook n-ai cum sa nu gasesti. Eu vara trecuta adunam rumegus, a fost un hobby fainutz pana am uitat o punga ce o aduceam acasa in pantaloni si i-am bagat in masina de spalat, dupa am jurat ca nu ma mai ating de el in viata mea.
Poti face un sport, nu la vreun curs sau ceva de genul unde ai un program. Sa faci ceva cu o anumita regularitate impusa de tine, peste care stii ca nu-i capat de lume daca sari peste o zi. De exemplu inotul, ca tot e vara. Daca ai si cu cine poti juca baschet, volei, handbal. De preferat nu fotbal, in ziua de azi a ajuns asa jucat ca orice taran are pretentia sa fie jucator profesionist...
Desigur, ai putea sa nu-ti irosesti timpul pe chestii specifice copilariei si sa fi un sociopat care face toata ziua bunaziua exercitii la mate (daca e cineva care se regaseste in cazul asta, ma doare, mai iesiti din casa).

| Valentin_Dragos_1990 a răspuns:

Te poti apuca de citit dezvoltare personala, la inceput poate fi un hobby, usor usor te vei indragosti de aceasta arie a vietii noastre, iar in final iti va folosi enorm, sau poti incepe sa faci running (sa alergi) dupa jumatate de ora de alergat te vei simti foarte fain, sunt doua exemple din miile de posibilitati.
Succes!