| adutzadragutza a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu cateva idei. Am de facut in vacanta de 1 saptamana un referat despre fluturi, si as vrea sa imi dati si mie catecva idei happy, nu multe si daca se poate idei de la voi nu n-a aparata ...site-uri funda celui mai bun happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Anduța. Ca să fii unică, scrie despre Parnassius apollo nevadensis, un fluture care trăiește doar în munții Sierra Nevada, Spania.Cred că vei găsi informații pe net! Succes!

5 răspunsuri:
| PuSsY_9531 a răspuns:

Pai... poti sa scrii pentru inceput ce feluri de fluturi sti si apoi sa incepi sa vorbesti despre fiecare ce informatzii sti sau daca nu sti cautzi pe internet...:*

| Sayakoo a răspuns:

Poi daca vrei intra pe referate.ro si ai acolo tot ce vreiwinking

| Bobolicos a răspuns:

Pai ar trebui sa faci in introducere sau in final, depinde de tine, un paragraf sau 2 de compunere libera... si intre ele introduci notiuni stiintifice si nu numai despre fluturi si ar fi superb daca ai gasi si un motto sau citate despre fluturi si ai putea sa te legi si de melodia "Butterfly Waltz" de Brian Crain care este superba. Acum totul depinde de tine happy.

| adutzadragutza explică:

Multumesc pentru pareri, iar la ceilalti am oferit cate un intelgient