| XutZu1997 a întrebat:

As vrea si eu niste nume de catel (mascul). Dau funda pentru cele mai frumoase!

Răspuns Câştigător
| cornel a răspuns:

Max, Nero, Buddy, Spyke, Terry, Rex, Buster, Taz, Cody, Duke, Jack, Harley, Rusty, Toby, Murphy, Shelby, Sparky, Spot, Oscar

9 răspunsuri:
| dsada a răspuns:

Bruno, rex, max, spot, si lord asa are numele cainele unui coleg. funda?

| greensecret a răspuns:

Cel mai mult imi place Oscar. Acest nume spune multe.

| Fotbalistul a răspuns:

Lord, Oscar, Jack, Rafael, Bruno, DIablosmug

mira
| mira a răspuns:

Hector, Ulise, Tezeu, Haiduc.

| emy a răspuns:

Azorel, Puffy, Baron, Brian.Bim.

| alexutzzaalexa a răspuns:

Boby, scooby, max, ursu, buster, pussy, puffi, bobitza, puf, machi, caby

| cyberworldprotection a răspuns:

Maggie(magi), max, miles(mailes)etc.

| maria ;x a răspuns:

Diablo, Shadow, Max, Chasper, Sandoz, Oscar[Scoobybatting eyelashes] Dino.
unui caine nu trebuie sa ii pui un nume foarte lung, unul scurt si dragut pe care sa il poata memora mai usor. ex pe cainele meu in cheama max love struck. Funda?

| Ysha a răspuns:

Mickey, Zeus, Oscar, Cody, Pufy, Sultan, Zack, Ollie...etc casesti cateva mai multe pe acest site http://animale.acasa.ro/......12791.html