| anonim_4396 a întrebat:

Asculati putin am 15 ani si nu stiu cum sa ma descurc cu fetele tot timpu ma ignor ...etc cand vreau sa vb cu el. nu mai stiu ce sa fac nu sunt urat sa zici ca de asta ma ignora sunt un pic grasut dar mai slabesc oricum! Asta este problema mea! CE SA FAC?

3 răspunsuri:
| Diiux a răspuns:

Fii mai gentelmen cu fetele poartetate mai frumos cu ele fale cadouri (nu scumpe)dar sa fie ceva simbolic. Pa bafta

| Ice*Queen a răspuns:

Ai rabdare. Fii pentru inceput amicul lor, fa-le sa se simta bine in prezenta ta, sa fie vesele, sa rada mult, sa simta ca se detaseaza un pic de lume, de programul lor zilnic. Vorba Andrei2010. "fii mai gentelman"... Bafta! big grin

| andreea94 a răspuns:

E bine ca vrei sa slabesti dar conteaza foarte mult cum te comporti cu ele incearca sa fi prieten bun cu ele numai dupa aceea incearca o relatie; conteza felul in care vb dar si cum arati asa ca...Bafta:-H