| Alexandru_Stefan_1986_Vc9W a întrebat:

Aseara catelul meu cred ca a fost otravit, nu putea sa se tina pe picioare cadea mereu, nu voia sa manance, respira greu si altele, acum de dimineata respira mai bine, adica respira ca inaine inainte de otravire dar tot nu poate sa mearga, ea incearca sa se ridice dar tot cade, va rog frumos stie cineva cum sa rezolv problema fara veterinar?

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Veterinar

| wpAbby a răspuns:

Fara veterinar? Poti spune pa-pa la catel.De ce nu te-ai duce cu el la veterinar?

| BogdanAlex1997 a răspuns:

Eu la un Malinois de 9 luni nici cu veterinar nu am reusit sa-l fac sa traiasca... Deci...