| lacrimioara_9857 a întrebat:

Astazi am gasit un pui de vrabie care nu stia sa zboare si am luato.
va rog ajutati-ma cata mancare trebuie sa ii dau, ce mancare, trebuie sa o tin mult in mana sau nu...

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Si eu cu Elianna am trecut prin aceasta experienta. Citeste postarile noastre pe aceasta tema aici: http://www.tpu.ro/......u-a-fost/!
Eventual, poti sa iei legatura cu Elianna si printr-un mesaj privat, ca sa afli mai multe. Succes!

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Pune-o intr-o cutiuta undeva pe ceva moale,sfarama-i firmituri de paine, poti sa-i pui si putin malai daca ai, ca o sa manance ea si maine du-o la un veterinar daca poti

| LeoMessi38 a răspuns:

Dai niste frimituri de paine dar fale mici si pune-i apa undeva...sai pune-i niste tarate,malai, tarate simple adica doar prafu ala atat...dar dai malai, frimituri de paine, sa ii pui apa intr-un castron sau in ce ai Stiu ca si eu am avut o vrabie a cazut de undeva de sus si am luat-o acasa si peste 2 zile a invatat sa zboare.

| danutsa93 a răspuns:

Ar trebui sa eviti pe cat posibil sa o atingi incearca sa'i dai sa manance mancaruri moi:pasta de ou cu branza dulce, mei etc.

| pinkpony a răspuns:

Pasarelele nu prea traiesc impreuna cu omul deci...nu vreau sa te superi dar CRED ca va muri.

| pinkpony a răspuns:

Pasarelele nu prea traiesc impreuna cu omul deci nu vreau sa te superi dar CRED ca va muri.