| biabibi09 a întrebat:

Astazi am luat adapatoare pentru hamsterul meu si tot picura din el si nici nu sta in suport. Oare o sa il ia inapoi ca a fost scump.Sau poate trebuie ceva reglat la ea, nu stiu ma ajutati?
Funda.

Răspuns Câştigător
| qwertyqwerty a răspuns:

Poti sa ii umezesti putin tubul de fier insa nu trebuie sa iti faci griji, hamsterul tau isi va da singur seama de unde trebuie sa bea apa, nu dupa mult tim se va obisnui.
Nu ar trebui sa te astepti sa bea multa apa deoarece el o procura din fructe si legume care au un continut ridicat de apa.Scopul acelui picurat este de a atrage atentia hamsterului ca acolo este apa.
Bafta! love struck

5 răspunsuri:
| MrBlue a răspuns:

Cred ca il va accepta, si iti va da altul. Funda?

| biabibi09 explică:

Multumesc mult! Multi mi-au zis ca nu va muri si ca mai ales daca e pui nu are cum sa bea.O sa incerc sa il invat.Multumesc!

| Pittikk a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie.Nu trebuie sa il duci inapoi sau sa iei unul nou.Trebuie doar sa di atenta cand ii pui apa sa nu intre aer iar ''dopul'' trebuie strans bine.

| qwertyqwerty a răspuns:

Buna! happy
Daca picura din partea pe unde bea hamsterul pe acolo chiar ar trebui sa curga putina apa ca sa ii fie mai usor sa bea.
Insa daca curge mai multa apa are un defect si il poti returna si vei primi un recipient nou sau banii inapoi.
P.S. poti incerca sa fixezi partea metalica a adapatoarei
Sper ca te-am ajutat! Sa ai grija de hamsterul tau! Ti pup, ti pup love struck

| biabibi09 explică (pentru qwertyqwerty):

Multumesc mult, dar imi spui cum sa il invat sa bea din acel recipient(adapatoare)? Te rog!

| qwertyqwerty a răspuns (pentru biabibi09):

Poti sa ii umezesti putin tubul de fier insa nu trebuie sa iti faci griji, hamsterul tau isi va da singur seama de unde trebuie sa bea apa, nu dupa mult tim se va obisnui.
Nu ar trebui sa te astepti sa bea multa apa deoarece el o procura din fructe si legume care au un continut ridicat de apa.Scopul acelui picurat este de a atrage atentia hamsterului ca acolo este apa.
Bafta! love struck