| Reinkaos a întrebat:

Auziti, am si eu o intrebare legata de hamsterii Roborovsky. Stiti cumva cum le pot afla sexul? Multumesc.

4 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Pai banuiesc ca la toate rasele e la fel; baietii au... ousoare... cam maaari, iar fetele n-au nimic big grin

| MoreTime a răspuns:

Le bagi o scobitoare in fund si astepti sa vezi care zice ca mai vrea
sau ii urci pe rand unu peste altu si vezi caruia ii apare un scurt betisor in partea posterioara:D

http://www.animalutze.com/articole/sex-purcel-guineea.php

uite aici cam asa arata smecheria:))

| CalipsoGirl a răspuns:

Iti spun ceva cam scarbos dar adevarat laughing uita-te sub coada si daca gaura e in forma de "." inseamna ca e baiat si daca e "," inseamna ca e fetita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai le pui mana pe fund aia care te pocneste e fata ala carenu te pocneste e gay`ullaughing)