| anonim_4396 a întrebat:

Aveți cont pe ask.fm?

9 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da http://ask.fm/PaulaHanes

| ligiligi a răspuns:

Da am.Prietenii tai pun o intrebare si tu poti sa raspunzi.Asa poti sa vezi ce gandesc prietenii despre tine.E simplu de facut.

| Kristinx7 a răspuns:

Nu si nici nu sunt interesata sa am...laughing...numai ala mai imi lipseste

| IngerasIngeras2013 a răspuns:

Da am si e tare ca poti afla ce gandesc prietenii tai despre tine si despre alte lucruri si nu iti spun in fata happy e despul de tare happy

| Claudettee a răspuns:

Nu am

| eDyGaMe a răspuns:

Naspha nu mai imi fac

| DubstepAndy a răspuns:

Da am si daca ai cu cine sa "comunici" e prea caterinca laughing) daca intelegi la ce ma refer tongue

| allexa678 a răspuns:

Da, dar nu este cine stie ce...