| Smile_5509 a întrebat:

Aveti cateva modele deosebite de felicitari pentru 1 Martie?
Nu vreau o foaie de hartie data in doua cu un mesaj si un desen pe ea. Vreau ceva special. Funda:]

Răspuns Câştigător
| 30stm a răspuns:

Ai cautat pe deviantart?thinking poate sunt niste modele de felicitari acolo.

6 răspunsuri:
| brandusa_6214 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa cauti o poza cu o floare frumoasa, o scoti la imprimanta pe coala de poza, o lipesti pe prima pagina si i pui si un snur de martisor, foaia sa fie colorata- se gaseste foaie mai cartonata si colorata la librarie si inauntru sa scrii ceva frumos.dar scos la imprimanta pe aceeasi foaie, sau sa lipesti acolo. Poate mai adaugi tu ceva.Bafta!

| kmarianak a răspuns:

Http://www.interferente.ro/Felicitari-1-Martie-8-Martie.html Gasesti niste felicitari deosebite insotite de mesaje potrivire. Martie senin!

| Smile_5509 explică:

Iti platesc cu o fundatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce/cat platesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in mata pune si tu niste felicitori handicapatule