| Shoby_8258 a întrebat:

Aveti idee de ce cade parul pisicii mele ( e de la alimentatie : ii dau granule wiskas si din cand in cand conserve wiskas cu ton)... PS : nu naparleste, ii cade destul de mult si nu e normal gasesc smocuri de par prin casa.

Răspuns Câştigător
| florentina_9904 a răspuns:

Buna! pisica ta naparleste in perioada primavara, vara asteaptate mereu sa ii cada parul. insa daca nu-ti place exista manusi de adunat parul de pe pisica ta costa maxim 20 lei.

2 răspunsuri:
| Anna_1282 a răspuns:

De cat timp ii cade parul? e posibil sa fie insarcinata daca e pisica!(si nu e motan)

| Shoby_8258 explică:

Are si manusa si o perii cca o data la 3 zile, de 2 ori pe sap cand am si eu timp. o fi din cauza varii ca e cald si ca trebuie sa scape de blana happy iar sa fie gestanta nici nu intra in calcul pentru ca nu a esti afara si alte pisi in casa nu am. mai astept raspuns si opinii