| AvalohAlyn a întrebat:

Aveti perusi? Ce culoare si cum ii cheama? Recomandati-mi nume de perusi.Multumesc

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Am avut acum cativa ani, era una galbena si celalalt verde - Romeo si Julieta happy

Cateva nume:

Lemon, Baby, BiBi, Paco, Pirate, Bijou, Zeke, Coco, Kiki, Ricki.

5 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Pai pune-i bella,paco,tiky,puffy,Sony, dodo, lola, ella, mikky funda?

| AlexandraGabriellaLova a răspuns:

Am 3. o fata si 2 baieti. fata: cici rolling on the floor, cei 2 baieti: Lullu, Sissy, sa stii, raspund la nume

| Lollipop023 a răspuns:

Buna,am si eu doi perusi, o fata si un baiat. Fata este galbena cu verde si baiatul albastru cu gri. Pe fata o cheama Miki iar pe baiat Coco :X

| Biiibiitss a răspuns:

Am unul. E super draguut si e verde cu negru :X. Il cheama KoKo... Alte nume : Tikii, Cipii, Pikii, Rikii. ceva cu terminatie in -kii laughing. Eu asa gasesc nume la perusi. :X.

| savaandrei98 a răspuns:

Pai stiu eu de exemplu paco, coco, miki