| rominax a întrebat:

Aveti un joc pe care l-ati inventat voi? Si daca da, spuneti mai multe despre el big grin.

2 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

La ce fel de joc te referi? gen fete filme sau baieti etc?laughing
eu da, vara ieseam pe afara si de exemplu: puneam pe cineva sa se duca intr-o parte sa nu auda ce vorbim noi ceilalti ramasi, regula e ca atunci, cand cel care nu e cu noi, ne pune intrebari ...noi atunci cand ne intreaba sa raspundem la intrebarea pe care i`a pus`o celui dinaintea noastra si cel care pune intrebari trebuie sa ghiceasca regula joculuibig grin

sper ca ai inteleslaughing

| rominax explică:

Da... am inteles.
Dar am mai auzit de jocul asta laughing.