| Alycaaaa a întrebat:

Azi am avut primul contact sexual si nu mai placeut dc? sorry categorie+

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar putea sa fie aproape normala aceasta reactie. Tin minte ca si Madonna zicea,dupa primul contact sexual,ceva de genul: "asta a fost tot"? Deci, iti recomand sa nu te impacientezi. Este o reactie in fata primei experiente sexuale, care se va imbunatatii cu timpul. Bine-inteles, conteaza sa fi relaxata si respectivul sa stie ce face...

7 răspunsuri:
| stillhartu a răspuns:

Imi pare atat de rau pentru tine. Sincer. Se vede de la "o posta" ca nu ai fost pe deplin constienta cand ai facut asta. Am citit din intrebarile tale anterioare si am vazut ca ai 12 ani...si nici nu trebuia sa zici asta pentru ca mi-am dat seama. Imi pare rau pentru tine, pot sa zic ca ti-ai distrus copilaria. Acum, sincer tu stii exact ce ai facut? Sti exact ce urmari poate avea gestul tau? Nu, nu cred ca stii.Intr-adevar, copii sunt altfel fata de cum erau acum cativa ani. Cresc intr-un mod alert, dar totusi.chiar pana aici s-a ajuns? Mi-e mila...

| Alycaaaa explică:

Sorry n-am pus eu intrebarea asta a pus-o o fata careia i-am dat parola

| Gripa a răspuns:

E prima oara... pofta vine mancand, daca intelegi ce vreau sa spun.

| valentinalina a răspuns:

Poate esti pe invers

| bLacKBuTteRfLy_4749 a răspuns:

Scuze ca iti spun, dar 12 ani?!?!?!?!?! La varsta asta, imi imaginam cum ar fi sa fec sex, nicidecum sa fac. Si nici acum, la 15 ani nu mi-am inceput viata sexula. Te-ai gandit ca viitorul tau e in ruine? Virginitatea e pretioasa, mai ales la fete. Ea reprezinta puritetea ta. daca iti vei gasi mai tarziu, un sot care sa isi doreasca o femeie virgina? Gandeste-te ca poate nu ti-a placut pentru ca nu ai organele dezvoltate. esti doar o copila... Tocmai ai comis greseala vietii tale.

| stelau a răspuns:

La 12 ani? Pai eu am 14 si nu am facut asa ceva si sunt baiat... mda nu am avut cu cinelaughing Nu incerci si cu mine? Sigur o sa iti placalaughing

| zuzyy a răspuns:

Mincinoasa.