| AnONimAByY21 a întrebat:

Azi am fost cu catelusa mea (metis) la farmacia veterinara unde domnul de acolo a cantarit-o si i-a dat jumatate de pastila de deparazitare (1.am deparazitat-o 2. i-am facut vaccinul 3.sunt la acest subiect care tot de deparazitare tine 4.va trebui sa-i fac vaccinul din nou)... cealalta jumatate de pastila mi-a dat-o sa i-o dau eu acasa, dar nu-mi mai aduc aminte cand/daca mi-a spus cand sa i-o dau si aceasta actiune s-a intamplat in jurul orei 2p.m. si cealalta jumatate i-am dat-o acum 7.17p.m...exista riscul de a muri sau de a se imbolnavi?

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Inainte cu 10 zile de urmatorul vaccin, trebuia.n-are nimic.

1 răspuns:
| thalyslly a răspuns:

Nu dar trebuia data dupa o saptamana