| anonim_4396 a întrebat:

Azi am lasat afara o cafea cu lapte si o pisica a baut-o aproape pe toata. Oare pateste ceva de la cofeina? Nu e pisica mea

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred că a facut noaptea albă si a alergat pe acoperisuri pana s-a dus efectul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pisica e deșteaptă, dacă a băut, nu a pățit nimic.

| dullcat a răspuns:

Buna.A cui pisica este? Da, poate muri.Cafeaua e otravitoare pentru pisici.In astfel de cazuri trebuie mers urgent la veterinar.

I-ai spus proprietarului/proprietarei, sau astepti pana cand o gaseste cu x in loc de ochi?

| anonim_4396 explică (pentru dullcat):

Nu stiu a cui e, am lasat-o 5 minute pe masa si cand m-am intors era cu botul in ea si s-a speriat, a fugit

| dullcat a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai sus ai spus ca a baut-o pe toata.

Răspuns utilizator avertizat
| MiraMiraMira987654321 a răspuns:

Hahaha
Pisicile nu beau si nu mananca ceva ce nu le face bine.

| DanRaul77 a răspuns:

O murit deja

| mionix00 a răspuns:

Mai conteaza? Teoretic da, poate muri. Practic, e mai bine sa nu stii. Tu nu ai nicio vina pentru ca n-ai cum sa te astepti la asa ceva. Ai lasat o ceasca de cafea afara, nu otrava sau o bomba. Asa e viata cateodata.