| Boomzz2012 a întrebat:

A mai cumparat cineva din ungaria caine bichon de la numitul LASZLO ITVANNE; Astept raspuns urgent!

2 răspunsuri:
| MeScorpion a răspuns:

Eu zic sa cauti altundeva, mai aproape nu are rost sa mergi pana acolo si poate iei si teapa.
Probabil ca nu il cunoaste nimeni pe subsemnatul, lumea e mareeee.

| EJust4Fun a răspuns:

Am cumparat eu un bichon maltez de la aceasta persoana(nu stiam ca sta in Ungaria), nu eu am fost dupa catel, ei aveau drum spre Suceava(mergeau la un concurs canin din cate am inteles)... recomand cu incredere nu am avut nici un fel de problema. am un catel veritabil