| Acvila a întrebat:

Buna allz! Am un catelus de aproape doi ani, rasa Si-Tzu(pentru cine nu stie cum arata aceasta rasa poate sa dea search pe google) si as dori sa il vand.are pasaport, cip de identificare(in caz de pierdere, furt, etc)si vaccinurile facute la zi.Cine e doritor, sa imi lase idul.Multumesc.

6 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

De ce vrei sa-l vinzi?

| MisSToXiC a răspuns:

Uite id meu denisa_sympy- contacteazama cat mai repede

| Acvila explică:

De la 6mil.Mentionez ca eu l-am cumparat din spania cu 600 de euro in afara de costurile vaccinurilor si acte.

| Acvila explică:

Eu m-am intors din spania acum cateva saptamani si il tin in casa.Prietenul meu nu il vrea, si in plus nu am nici timpul necesar sa ma ocup de el asa cum merita.

| AmIraPrinceSs a răspuns:

De la ce pret?