| Meryemmmmmmmmmmmmmmm a întrebat:

Buna am 11 ani si sunt fata. Vreau sa fac niste chestii amuzante cu prietenele mele dar n-am idei.Ma ajutati va rog?

Răspuns Câştigător
| Laura927 a răspuns:

Faceți o capsula a timpului.
Puneți fiecare unul din lucrurile care va place ( foto, scrisoare, un pachet de gume etc.) intr-o cu cutie si ingropati-o intr-un loc sigur iar după 30 de ani dezgropați-o!

Trimiteți scrisori de dragoste la o fata si la un băiat sa vedeți ce fete au la școala ( aveți grija sa nu știe ca sunteți voi)

Faceți un oracol!

Faceți noaptea între fete, adunati-va la cea care are camera cea mai mare si schimbati-va hainele, faceti-va unghiile, jucati adevăr sau provocare!

Vorbiti despre băieți.

Hai ca sunt multe!

3 răspunsuri:
| marian951 a răspuns:

Incercati sa va explorati sexualitatea