| anonim_4396 a întrebat:

am 3 pui de catei bishoni care au 5 zile stiti cumva siteuri sau daca stiti voi ceva despre ei adica ceva de cenu cand le dau ocii cand merg etc.
Dau Funda! big grin

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus! Să-ți trăiască puiuții! In primele 10 zile de viata cateii trec prin perioada de mielinizare ( perioada de dezvoltare a pricipalelor simturi). Uită-te aici cam ce ar trebui să știi despre îngrijirea puilor din rasele mici de căței Maltese, Yorkie, Pomeranian, Chihuahua etc. http://happy-pet.ro/....../index.php
Aici vei găsi informații suplimentare http://animale.acasa.ro/......-8499.html
O zi cu zâmbet și să ne spui cum îi cheamă!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

...parerea mea e vor incepe sa mearga dupa ce le vor "da" ochii; si-ti spun si de ce:avand ochi vor vedea in primul rand ca au labute, evident ca se vor intreba la ce folosesc ele, iar restul vine de la sine.in al doilea rand vor putea-avand ochi-sa vada ...pe unde vor merge.cam asta-i ordinea.asa cred.